top of page

Het schooljaar is weer begonnen!

Bijgewerkt op: 4 nov. 2020

Onlangs zijn we, geheel coronaproof, weer begonnen met het nieuwe schooljaar. Toch hebben we ook in de zomer niet stilgezeten. De afgelopen maanden is onze school gerenoveerd waardoor we nu weer een nieuwe zithoek en vers beklede banken hebben.

Ook hebben we de 'schatkamer' met rekwisieten en kostuums opgeruimd en hebben we een nieuw ventilatie en verwarmingssysteem in de Toneelgarage. Ook zijn alle stoelen helemaal coronaproof verdeeld over de ruimte. Met heel veel dank aan Marian Hoefnagels!
Daarnaast is de voorstelling Peter Pan met pannenkoeken (6+) weer begonnen (reserveer hier je kaarten) en zijn de repetities voor de zaterdagproductie Langs de grote weg, een stuk van Anton Tsjechov uit eind 1884, weer van start gegaan!


70 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page